Yıllardır ülkemizdeki bir çok üniversitede yapılmayan bahar şenlikleri ve şenlikler olmadığı için sığındığımız çeşitli festivallerdeki yüksek bilet fiyatlarını göz önüne aldığımızda nefes aldıracak bir etkinliğe herkesin ihtiyacı vardı. Birileri bu çığlığı duydu ve küçük bir tetiklenme sonucunda SALDA GENÇLİK FESTİVALİ / SALDA FEST 2016 ortaya çıktı. 1-2-3 Nisan 2016 tarihlerinde Burdur / Salda Gölü bölgesinde gerçekleştirilecek olan etkinliğin detaylarını okumaya devam etmeden önce okuma hevesinizi canlandıracak küçük bir bilgi daha verelim; 3 günlük kombine bilet fiyatının sadece 20 TL olduğu duyuruldu. (Etkinlik Türkiye’de yaşanan terör olayları nedeniyle ileri bir tarihe ertelenmiştir.)
salda gençlik festivali / salda fest 2016“Dünya’nın en berrak gölünde, çadırını kur, özgürlüğü paylaş”  sloganıyla yola çıkan Salda Gençlik Festivali dahilinde 20 TL‘lik kombine bilet ile izleyebileceğiniz konserler ise şöyle;

1 Nisan 2016 tarihinde; Ogün Sanlısoy – Yok Öyle Kararlı Şeyler – Karya Çandar 

Kapı Açılış: 10.00

Karya Çandar / 17.30 

Yok Öyle Kararlı Şeyler / 19.00

Ogün Sanlısoy / 20.30

2 Nisan 2016 tarihinde; Son Feci Bisiklet – Vale – Emre Nalbantoğlu

*Gün İçinde Çeşitli Aktiviteler

Emre Nalbantoğlu / 17.30

Vale / 19.00

Son Feci Bisiklet / 20.30

3 Nisan 2016 tarihinde; Kurtalan Ekspres – Umut Kaya – Dj Okan Erbaş & Serdar Erbaş 

*Gün İçinde Çeşitli Aktiviteler

Umut Kaya / 18.45

Kurtalan Ekspres / 20.30

Dj Performance / 22.30

salda gençlik festivali / salda fest 2016

Ayrıca Salda Fest 2016 kapsamında şuradan detaylarını öğrenebileceğiniz 3 sosyal sorumluluk projesinin de gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. Ki bu projelerden en anlamlısı bizce “kitap kumbarası” projesi olmuş. Proje kapsamında etkinlik alanına getireceğiniz kitaplar, kütüphanesi olmayan bir okulda yapılacak kütüphane’de minik dostlarımızla buluşacak !

Çadırınızı getirin, alana kurulun ve 3 gün boyunca özgürlüğünüzü yaşayın 😉 Aşağıdaki linklerden çadır – yemek – ulaşım vb. konularda bulunduğunuz şehirden gidecek olanlarla veya etkinlik alanında buluşabileceğiniz insanlarla iletişim sağlayabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler dileriz.

Salda Gençlik Festivali Resmi Web Sitesine şuradan ulaşabilir ve festivale bilet satın alabilirsiniz.

Salda Gençlik Festivali Resmi Facebook Sayfasına şuradan ulaşabilir ve aklınıza takılan her şeyi sorabilirsiniz.

Salda Gençlik Festivali Resmi İnstagram Sayfasına şuradan ve Twitter sayfasına şuradan ulaşabilir ve festival süresince yaşanacakları yakından takip edebilirsiniz.

Salda Gençlik Festivali Resmi Facebook Grubuna şuradan ulaşabilir ve ulaşım – yemek – barınma gibi durumlarla ilgili bir yoldaş bulabilirsiniz.