Yıllardır birçok defa “Cem Yılmaz, Erşan Kuneri filmi için hazırlanıyor.” , “Cem Yılmaz’dan yeni film projesi” gibi onlarca haber piyasaya sürülmüş ve Cem Yılmaz bu haberleri dönem dönem yalanlamıştı. Kuşkusuz her yıl CMYLMZ Fikir Sanat bünyesinde belki yüzlerce fikir havada uçuşuyor. Ancak sadece birkaçı aradan sıyrılıp projeye dönüşüyor. Bu yıl sıyrılan proje ise Erşan Kuneri “dizisi” oldu.

G.O.R.A filmiyle 2004 yılında hayatımıza giren Erşan Kuneri karakterini daha sonra 2018 yılında serinin 3.filmi Arif V 216’da görmüştük. Renkli bir kişiliği olan karakteri, G.O.R.A filminde, film yapımcısı olarak karşımıza çıkarken Arif V 216’da eğlenceli bir mekanın sahibi olarak görmüştük.

Geçtiğimiz günlerde çekimlerinin tamamlandığı duyurulan dizinin 2022 yılında Netfilix’de izleyici ile buluşacağı günü merakla bekliyoruz. O zamana kadar diziden gelen set fotoğraflarını Erşan Kuneri resmi instagram hesabından ve Cem Yılmaz’ın instagram hesabından takip edebilirsiniz. Sizin için seçtiğimiz bazı fotoğraflar aşağıda bir yerlerde 🙂 Bu arada Cem Yılmaz, fotoğrafları “Erşan Kuneri neyle ilgili abi konusu ne ? Abi biz de bilmiyoruz “herşey “ diyelim” ifadeleriyle paylaştı. Merakla bekliyoruz dizinin konusunun ne olduğunu 🙂